Recenzie iRobot

iRobot Braava jet univerzálny čistiaci prostriedok na pevné podlahy, 473 ml

iRobot Braava jet univerzálny čistiaci prostriedok na pevné podlahy, 473 ml

Overený zákazník Alza.sk Ivan

Pridané: 28. marca 2024

(naposledy upravené 28. marca 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Najlepšia cena v alze
  • Dlhé dodacie lehoty v alze (mesiac)
  • Stále dosť drahé
  • Braava zvládne aj alternatívne prostriedky
iRobot 4626194 3 ks

iRobot Braava jet m6 6138

Overený zákazník PCšpital Marek

Pridané: 18. marca 2024

Zakúpený v PCšpital

Je to mop a správa sa ako mop, takže nie 2v1 ak chcete mať umytú podlahu.

iRobot Roomba 800/900

Overený zákazník ROBOT WORLD Romanuel

Pridané: 27. februára 2024

Zakúpený v ROBOT WORLD

• kvalita
  • na bezne vysavanie v domacnosti uplne staci
  • vysavac za prijemnu cenu
  • dobre zvlada prahy,prekazky
  • aplikacia,registracia
  • zasekava sa v kabloch
  • ked je vecer,treba mu nechat svietit v izbach pri vysavani

Celkom prijemny produkt za tu cenu .
Myslim si ze drahsi produkt a ine znacky zbytocne kupovat ked tento produkt zvlada celkovo vsetko.Mame aj lacnejsi vysavac od inej znacky a vidiet rozdiel . Toto je kvalitka

Vrecká sú z podobného materiálu ako originál, ale nepreniká cez nich žiaden prach. Základňa robota je zvnútra stále úplne čistá. A veľkosťou pasujú presne do základne irobot.

iRobot Roomba 4415864

Pridané: 2. januára 2024

• systematická trasa vysávania
  • nie je hlučný
  • dobrá výdrž batérie
  • narážanie do prekážok nie je jemné

S vysávačom iRobot Roomba Combo i5 som spokojný. Vysávač má veľké kolieska, vďaka ktorým nemá problém ani s vyšším kobercom. Vysáva pekne systematicky, takže máte vždy prehľad o tom, kde už vysával a kde ešte nie. Keď som predtým mal vysávač inej značky, robot lietal na všetky strany a ja som vlastne nevedel, kde vysal. Keď narazí na prekážku, pekne ju obíde a pokračuje v systematickej (riadkovej) trase. Problém má trochu pri kuchynskom stole, kde sú nohy stola a stoličiek. Tu odporúčam stoličky zdvihnúť. Vytkol by som, že do prekážok naráža pomerne veľkou silou.

Overený zákazník Testuj.to Jarka

Pridané: 27. decembra 2023

• Rýchlosť dodania
  • Komunikácia obchodu
  • Design
  • Výmenou košov vysávač vie, čo má robiť
  • Nastavenie denných programov na vysávanie
  • Ovládanie aplikácie
  • Hlučnosť
  • Nedoučí sa mapu
  • Mopovanie je horšie

Roomba combo i5 je v poradí 3. vysávač Roomba, s ktorým mám skúsenosti. Doručenie bolo rýchle,komunikácia s predajcom tiež. Čo oceňujem je design vysávača a dokovacej stanice, ktorá je spojená v podložku, na ktorú vysávač " dorazí",takže nemusím nikde stále narovnávať stanicu,aby do nej robot správne vošiel. Páči sa mi možnosť uložiť viac robotov do jednej aplikácie a potom jednoducho spravovať jednotlivé poschodia. Taktiež možnosť denných programov upratovania, pomenovanie miestností, hraníc, nastavenie napr. dvoch miestností na obľúbených. Vysávač vysáva celkom obstojne, a to na dlaždiciach aj na nízkych rohožiach. S čím si však nevie príliš poradiť, sú koberce,ktoré sú napríklad štruktúrované. V prípade prechodu miest z rohože späť na dlažbu nevyluxoval kamienky. Mapovanie je samozrejme horšie,nádoba na vodu stačí v poriadku a vodu vlastne rozotiera pomocou handričky,takže je jasné,že keď nedokáže žmýkať a vymeniť vodu,nemôžem očakávať 100% čistú podlahu. Čerstvú tekutinu umyje dobre, den starú nie.

Overený zákazník Testuj.to Rado

Pridané: 22. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• jednoduchá výmena vysávača a mopu
  • jednoduché pripojenie k aplikácii
  • výdrž batérie
  • 2v1
  • hlučnosť
  • menší problém s kobercom

Aj za tento krátky čas testovania sa mi vysávač páči a spĺňa moje očakávania. Bol som až prekvapený, koľko jemného prachu zachytil, keď som ho prvýkrát spustil po byte. V aplikácii sa vytvorila mapa bytu, ktorú možno upraviť a poslať robota len na konkrétne miesto alebo zvoliť celkové upratovanie. Možnosťou sú aj navolenie rôznych dní upratovania. Zatiaľ som nezistil, ako vybrať a zakázať vytieranie oblastí, kde je koberec. Vysáva veľmi dobre, aj keď nejaké to smietko sa po upratovaní nájde.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

Zakúpený v Testuj.to

• možnosť nastavenia časového plánu upratovania
  • možnosť výberu upratovania jednotlivých miestností
  • spustenie upratovania po opustení domu (keď mobilné zariadenie nie je v dosahu)
  • rodičovský zámok tlačidiel na vysávači
  • výkon, precíznosť a funkčnosť
  • výdrž batérie
  • vzhľad
  • ovládanie pomocou aplikácie
  • hlučnosť
  • mopovanie

Vysávač iRobot Roomba Combo i5 používam zatiaľ krátko, 10 dní, ale zatiaľ som úplne spokojná. Vysávač má krásny vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru. Veľmi sa mi páči aplikácia na jeho ovládanie, ktorá je intuitívna a jednoduchá. Čo sa týka výkonu, v porovnaní s pôvodným vysávačom ma veľmi príjemne prekvapil. Vysaje úplne všetok neporiadok a vďaka rotačnej kefe sa dostane aj do rohov. Nemá problém ani s pieskom či drobnými kamienkami z topánok. Výdrž batérie je dostatočná pre náš byt s rozlohou cca 110 m2 a dokáže vysať naraz. Pracuje veľmi rýchlo precízne a efektívne. Dokáže si poradiť aj s nečakanou prekážkou. Jediné, čo by sa asi dalo zlepšiť, je hlučnosť, ktorá je horšia ako u jeho predchodcov. Možnosť zvoliť si jednotlivé miestnosti na upratovanie je ďalšia dobrá vychytávka. Mopovanie slúži skôr na utieranie prachu ako na dokonalé umytie povrchu, ale to je v porovnaní s pôvodným vysávačom rovnaké. Uvidíme, ako sa osvedčí ďalej, ale zatiaľ naozaj veľká spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Super aplikácia
  • Skvele vysáva aj vytiera
  • Trochu hlasitejší

Jednoduchá inštalácia a pridanie produktu do aplikácie. Jednoduché nastavenie pravidelného vysávania a rozdelenia miestností na mape pre vysávanie. Sila vysávania je dostatočná a ani na mopovanie nie je moc čo dodať. Batéria vysávača je tiež dostatočná, nemá problém na jedno nabitie vysať väčší byt.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Design
  • efektivita
  • apllikácia
  • ovládanie
  • hluk

Láska na prvé vysávanie! Takto by som jednoducho opísala tento automatický vysávač. Vďaka aplikácii sa dá jednoducho ovládať. Sám si naskenuje byt, ktorý má vysávať, dá sa v ňom automaticky nastaviť vysávanie/utieranie na jednotlivé dni. Vždy som prekvapená, koľko toho pojme. Jediná nevýhoda je, že je na môj vkus dosť hlučný.

Overený zákazník Testuj.to Monika

Pridané: 20. decembra 2023

• rýchlosť doručenia
  • kvalita vysávania
  • aplikácia prehľadná
  • všeobecná spokojnosť

Pred mesiacom sme sa presťahovali do nového domu bez schodov, prahov a uvažovali sme o kúpe robotického vysávača. Nakoniec sme vybrali tento, je to môj prvý a myslím, že je to skvelá prvá voľba. Dodanie bolo veľmi rýchle. Aplikácia je prehľadná a robot krásne mapuje miestnosti, som až prekvapená ako dobre. Vysáva dobre, vytieranie je slabšie, ale to je tým, že mám ročné dieťa a škvrny, ktoré vytvára, treba viac drhnúť. Som veľmi spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

Pridané: 18. decembra 2023

• Aplikácia iRobot
  • Solídne vytieranie
  • Výdrž batérie
  • Hlučnejší

Robotický vysávač Irobot Roomba Combo i5 predstavuje solídnu voľbu na každodenné upratovanie domácnosti. Jeho najväčšou výhodou je nepochybne prijateľná cena v kombinácii so slušným výkonom. Dizajn je moderný a elegantný, skvele zapadne do každého interiéru.
Čo sa týka výdrže batérie, Roomba Combo i5 predvádza impozantný výkon, ktorý umožňuje upratovať aj väčšie priestory bez potreby častého dobíjania. Mapovanie priestoru je mierne nepresné, ale v konečnom dôsledku po úprave v aplikácii použiteľné, čo zaručuje, že vysávač bezpečne naviguje po miestnosti a účinne vysaje všetky rohy.
Mopovacia funkcia Roomba Combo i5 je solídna a dokáže efektívne odstrániť nečistoty na podlahe.

Overený zákazník Testuj.to Hana

Pridané: 15. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• rodičovský zámok, ktorý uzamkne tlačidlá na robote pred deťmi a domácimi zvieratami
  • nastavenie obľúbených upratovaní a časového plánu
  • relatívne tichý oproti svojmu predchodcovi
  • dlhá výdrž batérie
  • kvalita vysávania
  • kvalita vytierania
  • nemožnosť doučiť sa priestor v raz vytvorenej mape
  • narážanie do vecí

S robotickými vysávačmi máme v domácnosti bohaté skúsenosti. Toto je už náš štvrtý v poradí a tretí aktívne využívaný. Robot pôsobí robustným, odolným dojmom. Prvé spustenie a nastavenie bolo jednoduché. Funkcia vysávania je kvalitná. Mopovanie je už o poznanie horšie. Páči sa mi funkcia mapovania, pri ktorej sa vysávač učí bez toho, aby upratoval, a tak dokončí úlohu za kratší čas. Ale raz naučený priestor sa už nevie "doučiť". Praktická je funkcia nastavenia obľúbeného upratovania, vďaka ktorej pravidelne vysáva nastavené zóny podľa časového plánu. Robot nie je príliš "inteligentný", čo sa týka vyhýbania sa veciam a naráža do tých istých predmetov opakovane a pomerne často. Na záver som s robotickým vysávačom spokojná, splnil moje očakávania, ale stále je čo zlepšovať. Hlavnú funkciu vysávania plní kvalitne a dúfam, že bude rovnako spoľahlivý ako roomba prvej generácie, ktorá nám aktuálne upratuje suterén a je bezporuchová už niekoľko rokov.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Jednoduchá práca s mapou
  • Skvelé vysávanie
  • Dostatočne dobré vytieranie
  • Vytieranie môže byť lepšie
  • V aplikácii nie je možné nastaviť virtuálnu stenu, ale dá sa to obísť vytvorením novej miestnosti

Robot ma príjemne prekvapil. Prišiel zabalený vo veľmi podarenej krabici, balenie je veľmi efektívne, žiadne zbytočné voľné miesto. Za ekológiu teda super. Inak v balení je okrem robota a nabíjacej stanice aj podložka na zem, kde bude robot doma a náhradný filter.
Nastavenie bolo veľmi intuitívne, v porovnaní s inými značkami jednoduchšie. Rovnako tak je aj práca s mapou ľahká, zvládla to dcéra, ja, zvládnete to aj vy.
A najdôležitejšie je samozrejme vytieranie a vysávanie. Najskôr ma prekvapil pohyb, ktorý je iný ako u iných značiek. Robot nezačína od kraja, ale od stredu. Ale upratuje veľmi dobre. Vytieranie nie je síce dokonalé, ale na jeho konci nájdete naozaj čisté miestnosti.
Za celú našu rodinu a mačky odporúčame!

Overený zákazník Testuj.to Renáta

Pridané: 22. novembra 2023

• Dizajn
  • Aplikácia
  • Super pomocník na každodenné upratovanie
  • Sám sa vysypáva a v prípade potreby sa ide nabiť
  • V prípade nejakej chyby vám robot oznámi čo je za problém
  • Hluk
  • Neporadí si so zaschnutými škvrnami
  • Niekde zostávajú omrvinky

Stretnutie s iRobotom pre mňa bolo prvým zoznámením sa s robotickým vysávačom a bola/som nadšená. Vysávač aj základňa majú veľmi pekný dizajn. V našej domácnosti našiel hneď svoje miesto. Vysáva a vytiera každý deň. Občas sa stane, že niekde sa mu nepodarí všetko povysávať na 100%, pri vytieraní si neporadí s väčšími zaschnutými škvrnami. Raz za čas sa musí vziať handra na zem a poriadne vytrieť, ale na to, aby podlaha denne vyzerala upratane stačí.

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 21. novembra 2023

• kvalita upratovania
  • menšia kapacita nádržky na saponát s vodou

IRobot Roomba j7+ ma veľmi príjemne prekvapil. Vysáva aj vytiera veľmi precízne. Má možnosť širokej škály nastavení - je možné nastaviť čas, kedy má vysávať/mopovať, vybrať zónu kde je potrebné vysávať intenzívnejšie, alebo naopak, kde vysávať nemá. Sám si mapuje priestor a v aplikácii je vidieť, kde vysával a ako intenzívne.

Overený zákazník Testuj.to Rastislav

Pridané: 21. novembra 2023

• hlučnosť pri vysávaní
  • vysávanie zvládne aj nepošliapané psie chlpy
  • dizajn
  • obsluha
  • prehľadná aplikácia
  • na mopovaní je potreba zapracovať
  • v rohoch má vysávač celkom problém
  • iba 1 metlička

Moja prvá skúsenosť s robotickým vysávačom vôbec, je veľmi dobrá. Zrejme vzhľadom k cene a značke, je vysávač pomerne výkonný a zvládne aj jemné chĺpky z nášho psíka, pokiaľ nie sú zašliapnuté do koberca. Pri väčších nečistotách je však potrebné vysávanie niekedy zopakovať.

Zobrazujem 1 - 20 zo 235 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...12